Çalışma Saatleri 08.00 - 18:00
Email info@realwebtasarim.com Telefon! 0850 305 02 39

İstanbul; ülkemizde önemli bir yere sahip olduğu düşünülürse, elbette ki bu şehirde, birbirinden farklı sektörde hizmet veren binlerce farklı firma bulunmaktadır. Firmalar, daha fazla müşteriye ulaşmak isterken, sadece ofis ya da fabrikaların bulunduğu kesimlere hizmet verdiği de gözlemlenmiştir. Her ne kadar büyük çaplı firmalar hem ülke içi hem de ülke dışı çok fazla sayı da diğer firma ile iletişim ve çalışma halinde olsa da küçük çaplı firmalar sadece çevresinde bulunan müşterilerine hizmet veriyor. Bu durumda da kâr marjı oldukça düşük olurken, işletmeyi daha büyük bir pazara sokmak mümkün olmuyor. Sizlerde artık şirketlerinizi büyütmek ve internet üzerinden çok daha ciddi satışlar yapmak için, e- ticaret sitesi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

E- ticaret sitesi nedir?

E- ticaret; elektronik ticaret sistemi olarak bilinmektedir. Web sitesi üzerinden yapılan satışlar, e- ticaret sistemi kullanılarak müşterilerine ulaştırılmaktadır. Elbette ki bu durumda, ödeme kanalları, uygun ödeme sistemleri, sipariş talep ve sipariş bildirim sistemleri kullanılmaktadır. Bu hizmetler, bilişim firmaları tarafından profesyonel bir şekilde sunulurken, tüm bu hizmetlere; Bahçelievler web tasarım sayesinde ulaşabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Satışlarınızı online ortamlardan yapmak istiyorsanız, mağazanızın yanı sıra, e- ticaret sistemlerine sahip olarak kâr marjınızı artırabilirsiniz. E- ticaret sitesi / ürün ve hizmet satış sitesi sahip olmak isteyenler, firmamız yetkilileri ile görüşebilir, gerekli olan tüm teknik desteği alabilirler.

Web tasarım süreci

Bir e- ticaret sitesine sahip olmak istiyorsanız, web tasarım sürecinin başlatılması gerekmektedir. Düşünceden oluşum ve tamamlama aşamasına kadar geçen süre, ‘’ tasarım süreci ‘’ olarak adlandırılmaktadır. Bu süreçte, reklam hizmetleri, animasyon ve video hazırlığı, grafik tasarımı, ziyaretçi defteri kayıt, SEO desteği gibi pek çok farklı hizmet sunulmaktadır. Tüm bu hizmetler ise İstanbul’ da hizmet veren Bahçelievler web tasarım dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Bahçelievler web tasarım kimdir?

İstanbul’ da hizmet veren, bilişim firmaları arasında yer alıyor. Referansları ve yaptığı işlemler dahilinde tercih edilen bir firma olurken, ebette ki hizmet kategorilerinin geniş olması da müşterilerin tercih sebepleri arasında, Genel hizmet kategorisinden bahsetmek gerekirse bilgiler şöyledir.

  • Web tasarım
  • E- ticaret tasarımı / ürün ve hizmet satış platformu
  • Mobil site tasarımı
  • Portal
  • Emlak web sitesi
  • SEO hizmetleri
  • Google Adwords
  • Banner tasarımı
  • Yazılım hizmetleri
  • Reklam hizmetleri

Yukarıda yer alan tüm hizmetler, profesyonel ekipler dahilinde, Bahçelievler web tasarım tarafından gerçekleştirilmektedir. Bir firma için SEO desteği oldukça önemli olurken, SEO hakkında da hizmet almanız oldukça kolay.

SEO hizmetlerinden faydalanın

Her ne kadar mevcut bir web siteniz olmuş olsa da müşteri kitlesine ulaşmak aslında zor bir durum. Bunun için öncelikle web sitenizin SEO paketleri ile desteklenmiş olması gerekmektedir. Eğer ki, SEO desteği olmaz ise, arama motorlarında her daim arka sıralarda yer alacak ve yeni müşteriler web sitesine ulaşmakta geri kalacaklardır. Arama motorlarında üst sıralarda ve ilk sayfalarda yer almak için, SEO paketleri desteği alınması gerekiyor. Bu konuda da Bahçelievler web tasarım sizlere yardımcı olabilecektir.

Reklam ve banner hizmeti

Ürün ve hizmet satışlarını artırmak için, reklam hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Yine reklamlarınızı, sosyal medya platformlarında da yaparak, facebook, twitter gibi platformlar üzerinden, kurumsal firmanızı tanıtmamızı sağlayabilirsiniz. Reklam hizmeti dahilinde ürün ve hizmetlerinizin satışlarını artırarak, kâr marjınız yükseltebilirsiniz.

Bahsettiğimiz tüm hizmet detayları, hizmet ücretleri ve yetkililerimiz hakkında bilgilere, iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaşabilirsiniz. Diğer detaylar için ise web sitemizi takip etmeye devam edin.

Yorum Yazın