Çalışma Saatleri 08.00 - 18:00
Email info@realwebtasarim.com Telefon! 0850 305 02 39

İnternet kullanımının yaygın bir hale gelmesi ile e- ticaret siteleri de profesyonel bir web tasarım sürecine ihtiyaç duymaktadır. Her daim yeni hedef kitleye ulaşabilmek için, bazı hizmetlere gerek duyulurken, firmamız dahilinde ulaşabileceğiniz hizmet kategorileri aşağıdaki gibidir.

 • Web tasarım
 • Katalog tasarımı
 • Tanıtım filmi (video animasyon)
 • Yazılım hizmetleri
 • Reklam hizmetleri
 • Mths hizmeti
 • Toplu mail gönderimi

Genel olarak hizmet kategorilerimiz yukarıda ki gibi olurken, yine bu kategorilerin alt kategorilerinde de pek çok farklı hizmeti müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Aşağıda detaylı olarak hizmet seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Web tasarım hizmetleri

Web tasarım, bir web sitesinin oluşturma düşüncesinden, son haline kadar geçen tüm süreci kapsamaktadır. Elbette ki bu durumda, çok farklı yazılımlar ve içerikler kullanılıyor denilebilir. Yine SEO paketleri de web tasarım sürecinin bir parçası olarak kullanıldığında, arama motorlarında en üst sıralara çıkabilmek mümkün olmaktadır. SEO; ‘’ arama motoru optimizasyonu ‘’ olarak açıklanırken, müşterilerin Google ya da diğer browseri kullanarak yaptığı aramalarda, karşıya çıkan sayfaların en üstünde yer alabilmek için, müşterilerin aratacağı anahtar kelimeler oldukça önemlidir. ‘’ örnek olarak ‘’ bu yazımıza ulaşabilmek için, muhtemelen; web tasarım, seo, web tasarım hizmetleri, profesyonel web tasarım, kurumsal web tasarım, kurumsal kimlik gibi anahtar kelimelerden birini kullanarak ya da içerisinde geçen bir kelimeyi kullanarak arama yapmış olmalısınız. Şu an burada olmanızın farklı bir sebebi de elbette ki kullanılan SEO paketleri. Bizler, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, web tasarım süreçlerimizi profesyonel olarak ele aldık ve sizlere ulaşabildik. Sizlerde kendi sektörlerinizde yeni müşterilere bu şekilde ulaşabilmek ve her daim göz önünde olmak istiyorsanız, SEO paketlerimizden ve web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler ise; Bakırköy web tasarım bünyesinde sizlere sunulacaktır. Kategorinin alt hizmetleri şöyledir.

 • Web sitesi tasarımı
 • Kurumsal ve bireysel web siteleri
 • Standart tasarım siteler
 • E- ticaret sitesi / ürün ve hizmet satış siteleri

Katalog tasarımı

Bir firma ya da kurum için, müşterilerin karşısına çıkmak, ürün ve hizmetleri tanıtmak için elbette ki ‘’ grafik tasarımı ‘’ oldukça önemli bir yere sahiptir. Kurumsal ya da bireysel olarak, ‘’ katalog tasarımı ‘’ hizmetlerimizden de yararlanarak, afiş, broşür, katalog gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tasarım sürecinde, sizin de fikirlerinize önem vererek, profesyonel ekibimizin fikirlerinden de yararlanarak, istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik tasarımları sizlere sunmaktayız.

Bu paket içerisinde, deri ve reklam tasarımı gibi, ‘’ kurumsal logo tasarımı ‘’ gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Bir kurumun olmazsa olmaz ve reklamını yapacak bir seçenek ise kesin olarak logosudur. Kendinize, sektörünüze ve amacınıza uygun, profesyonel, ilgi çekici bir logo tasarımı, rakiplerinizin bir adım önünde olmanıza imkân sağlayabilecektir.

Tanıtım filmi

Yeni bir firma, işletme ya da web siteniz olabilir. Elbette ki en iyi şekilde müşterilerinize tanıtılmanız gerekiyor. Bilgilendirici, beraberinde eğlendirici ve ilgi çekici bir tasarım istiyorsanız, animasyon video tasarım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yine e- ticaret siteleriniz için, sistemlerinizin çalışma prensiplerini anlatan, müşterilerinize yardımcı olabilecek bir tanıtım filmi de sizler için ideal bir seçim olabilir.

Reklam hizmetleri

Yine yukarıda da bahsettiğimiz gibi; ‘’ reklam ‘’ bir firmanın, kurumun olmazsa olmazları arasındadır. Yeni hedef kitleye ulaşabilmek için, kendinizi göstermeniz temel esastır. Sizler sesinizi duyurmak ve yeni kişilerin karşısına çıkmak istiyorsanız; Bakırköy web tasarım dahilinde, aşağıda yer alan reklam hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.

 • Google optimizasyonu (SEO)
 • Banner tasarımı
 • Adwords reklamları

Yorum Yazın