Çalışma Saatleri 08.00 - 18:00
Email info@realwebtasarim.com Telefon! 0850 305 02 39

Kurumsal ya da bireysel bir firmanın, tanıtımı, reklamı ve diğer müşteriler ile etkileşim halinde olması, elbette ki web tasarım süreci ile doğrudan alakalı bir durumdur. Her daim yeni müşteri kitlesine ulaşmak ve ofis, fabrika ya da kurumun, bulunduğu şehrin dışına çıkabilmesi, yeni kişiler ile tanıştırılması için, sahip olduğu web sitesi çok büyük bir rol oynayacaktır. Örnek olarak; sahip olduğunuz bir bireysel satış mağazanızın, kurumsallaşması ve çok daha fazla kişiye hizmet vermesini istiyorsanız, ekonomik açıdan da rahatlık sağlamak üzere elbette ki satışlarını yükseltmeniz gerekecektir. Satışların yükselmesi ve yeni kişiler ile etkileşim içerisinde olmanız için de sahip olacağınız web sitenin, profesyonel bir web tasarım süreci ile bağlantılı olması gerekmektedir. Böylelikle de Mecidiyeköy web tasarım sizlere bu konuda özel hizmetlerini sunarak, yardımcı olacaktır.

Web sitesi nasıl hazırlanır?

Web sitesi hazırlamak için, tasarım sürecinde gerekli olan yazılım, uygulama, anahtar kelime, içerikler, fotoğraf ve tüm diğer verilerin bulundurulması gerekiyor. Elbette ki bu durumda, host ve domain ücretlerinin ödenmesi, yıllık olarak bu ihtiyaçların da karşılanması gerekiyor. Bu hizmetler, bireysel olarak yapılması mümkün olsa da profesyonel bir hizmet daha yerinde olacaktır. Bu da sizlerin web sitenizin gerçeğe uygun, ilgi çekici ve güvenilir bir hale gelmesini destekleyecektir. Web sitesi hazırlığı için, web tasarım ekibi sizlere yazılım ve tasarım konusunda yardımcı olurken, tüm istek ve ihtiyaçlarınıza da karşılık verecektir.

SEO hizmetlerimizden yararlanın

Mevcut olan bir web siteniz var. Fakat, yeteri kadar müşteri çekmek konusunda iyi değil mi? Elbette ki, standart bir web sitesi, yeni müşterilerin karşısına çıkabilmek için bazı ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu da SEO paketleri kapsamında olurken, arama motorlarında üst sırada olması gereken web sitelerine kesin olarak verilmesi gereken bir destek. Sizlerde, Mecidiyeköy web tasarım firması dahilinde, SEO paketlerini satın alabilir, diğer reklam hizmetlerinden d yararlanabilirsiniz.

Reklam hizmetleri

Web sitenizin tanıtımı, SEO desteği, Adwords hizmetleri, Banner tasarımı gibi tüm hizmetler, reklam hizmetimiz kategorisi altında yer alıyor. Yine müşterilerimizin istek ve önerilerine de önem veriyor olurken, profesyonel yazılımcılarımız ve tasarımcılarımızın fikirleri de müşterilerimizin fikirleri ile bağdaşmak durumundadır. Fikir ve öneriler birlikte değerlendirilerek, sahip olduğunuz sektörde hizmet verecek olan web sitesi ile uyum içerisinde olması sağlanacaktır.

Kurumsal kimlik tasarımı

Bir firmanın güvenilirlik derecesi, elbette ki satış ve yeni müşterilerin hazırlanmasını doğrudan etkileyecektir. Bundan dolayı da markalaşmanız ve kurumsal kimliğinizin oluşturulması gerekmektedir. Sağlam bir logo, iyi bir reklam yönetimi beraberinde sahip olmanız gerekenler arasında. Sosyal medya danışmanlık hizmetleri de son yıllarda rağbet görmekte olan sosyal medya platformlarında ciddi bir yere sahip olmaktadır. Artık sizlerde kurumsallaşmak istiyor ve hizmetleri daha profesyonel olarak kullanıcılarına sunmak istiyorsanız, yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

E- ticaret sitelerini oluşturalım

                İnternet üzerinden satış işlemleri, bildiğiniz gibi çok ciddi ölçü de günümüzün kullanılanları arasında. İnternet üzerinden satış başlatmak ve bu sistemlerin güvenilirlik derecelerinin yüksek olmasını istiyorsanız, yetkililerimiz ile iletişime geçerek, profesyonel olan e- ticaret site tasarımlarımızdan faydalanabilirsiniz. Artık, tek mağazadan satış yapmak yerine, Türkiye’ nin 81 iline de internet üzerinden satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başarı bu hizmetlerden geçiyor

Her ne kadar mevcut müşterileriniz sizler ve firmanız için yeterli olsa da işlerinizi büyütmek ve piyasa da daha aktif bir şekilde rol almak istiyorsanız, başarının anahtarı sağlam bir web tasarım süreci ile orantılıdır. Böylelikle iletişim numaralarımızı kullanarak, konu hakkında tüm detaylara sahip olabilirsiniz.

Yorum Yazın