Çalışma Saatleri 08.00 - 18:00
Email info@realwebtasarim.com Telefon! 0850 305 02 39

Teknolojinin gelişimi ile birlikte, pek çok bireysel ve kurumsal hizmet, web siteleri dahilinde tüketicilere sunulmaktadır. Hizmetlerin etkili bir şekilde tüketicisine ulaştırılması için, profesyonel bir süreç ele alınması gerekiyor. Elbette ki bir web sitenin oluşumu için, ‘’ web tasarım ‘’ süreci çok önemli bir yere sahiptir. Gerek bireysel ve gerekse de kurumsal olarak hizmetlerin, daha geniş bir kitleye tanıtılması, yönlendirilmesi ve tanıtılması için bu hizmet çok büyük bir öneme sahiptir. Sizlere bu konularda hizmet veren Şirinevler web tasarım, kurumsal kimliğinizi oluşturmak için profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Web tasarım hizmetleri geniş bir alanda işlenmesi gerekirken, hizmet çeşitleri için aşağıda ki maddelere göz atabilirsiniz.

Web tasarım hizmetleri nelerdir?

  • Web tasarım
  • Web yazılım
  • SEO
  • Video animasyon
  • Grafik tasarımı
  • Sosyal medya danışmanlık hizmeti

Web tasarım nedir?

Web tasarım, bir web sitesinin, hazırlanma düşüncesinden başlayarak, tüm süreci işleyen bir kavram olarak tanımlanması mümkündür. İçerikler, anahtar kelime, tema ve çok daha fazlası, web tasarım süreci içerisinde oluyor. Sektöre uygun olarak bir tema tercih edilmeli, müşterilerin web sitelerini kullanması halinde istek ve ihtiyaçlarını daha basit bir ara yüz ile karşılaması da gerekirken, elbette ki ilgi çekici bir de tasarıma sahip olması gerekiyor. Eğer ki, e- ticaret sitesi için bir tasarım tercih edilecekse, ürün fiyatları, ürün teknik özellikleri ve tüm diğer bilgilerin, web sitesi tabanında bulunması, müşterilerin de bu bilgilere daha kolay ulaşması sağlanması gerekiyor. Yine bu tasarım sürecinin içerisinde ‘’ SEO ‘’ desteği de çok büyük bir öneme sahiptir.

SEO desteği nedir?

Genel olarak, web sitelerinin, Google gibi arama motorlarında aratıldığında, en üst sırada yer alması için bazı çalışmalar yapıldığı bilinir. Bu çalışmalar içerisinde, içerik yükleme, anahtar kelime gibi müşterilerin araştırmalarına daha kolay ulaşması hedeflenir. Yani, arama motorlarında en üst sıralara geçebilmek ve rakiplerinizin bir adım önünde olabilmeniz için ‘’ SEO ‘’ oldukça önemli bir kavramdır. Örnek olarak; şu an bu içeriği okumanız, web sitemizin SEO paketlerini kullanmış ve sizlerin karşısına çıkabilmemizi sağlamamızdan kaynaklıdır. Yani, daha fazla müşteriye ulaşabilmek için, SEO özelliklerini tercih ediyor ve sizler ile iletişim halinde olabiliyoruz. Sizlerde SEO desteğini alarak, kendi web sitenizin çok daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu hizmetleri de Şirinevler web tasarım bünyesinde alabilmeniz mümkündür.

Kurumsal web tasarım

Kurumsal bir firmanın, daha fazla müşteriye ulaşması, ürünlerini tanıtması ve satışlarını artırması için, web sitesi olmazsa olmazları arasındadır. Web sitesinin yanı sıra, kurumsal logo tasarımı ve video animasyonları da tercih edilenler arasında olacaktır. Tüm bu hizmetlerde yine firmamız bünyesinde sunulan hizmetler içerisindedir.

Grafik tasarım hizmeti

                Hizmetlerinizi sanal alemin yanı sıra, gerçek hayatta da pek çok kişiye ulaştırmak istiyorsanız, afiş, poster, katalog ve broşür gibi ihtiyaçlarınızı da grafik tasarımı bölümümüz dahilinde karşılayabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz sayesinde, sizin de düşüncelerinize önem vererek, gerçeğe ve profesyonelliğe uygun tasarımlar hazırlayarak, sizlere yardımcı oluyoruz.

Sosyal medya da marka kurumsallaştırma

Sosyal medya platformları son günlerde oldukça yaygın olarak kullanılırken, resmen bir reklam aracı haline gelmiştir. Genel olarak, Twitter ve facebook üzerinden reklamlar milyonlarca kişiye ulaştırılmaktadır. Bu sosyal medya platformlarında, markanızı kurumsallaştırmak istiyor ve daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız, satışlarınızı artırmaya yönelik bir adım atabilirsiniz. Yetkililerimiz ile iletişime geçerek, istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik tüm hizmetlerimizden teknik bir destek alabilirsiniz. İstanbul’ da hizmet veren şubelerimiz ile yine tüm diğer semtlerde de bu hizmetlere ulaşabilmeniz mümkündür.

 

Yorum Yazın