Çalışma Saatleri 08.00 - 18:00
Email info@realwebtasarim.com Telefon! 0850 305 02 39

İstanbul konumu bakımından elbette ki ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Pek çok farklı iş yeri, fabrika, ofis ve home ofisler bu bölgede bulunuyor. Elbette ki farklı sektörlerde hizmet veren bu firma, şirket ve işletmelerin kendi alanlarında bazı ihtiyaçları bulunmaktadır. Bir firmanın, sektörün, kurum ya da bireysel bir işletmenin olmazsa olmazları arasında, günümüz şartlarına uygun olan bir web sitesi oluyor. Peki, web sitesi nasıl hazırlanır, web sitesi almak için neler yapmak gerekiyor ve bu tasarımın kurum ya da işletme açısından faydaları nelerdir biliyor musunuz?

Sizlere şişli web tasarım olarak, tüm bu süreç hakkında bilgi verecek olurken, elbette ki bu hizmetleri de profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’ da tüm semtlerde hizmetlerimizi yıllardır müşterilerimiz ile buluştururken, profesyonel ekibimiz ve yazılımlarımız dahilinde tüm istek ve ihtiyaçlara karşılık veriyoruz. Peki, web tasarım nedir ve faydaları nelerdir?

Web tasarım nedir?

Web tasarım, bir web sitesinin ilk oluşum aşamasından, tamamlanmasına kadar geçen süreç olarak tanımlanması mümkündür. Elbette ki bu tasarım sürecinde, host ve domain satın alma, SEO paketleri yükleme, anahtar kelime, site tasarımı, tema seçimi, düzenleme, diğer içerik yükleme gibi pek çok farklı işlem yer almaktadır. Bu işlemler her ne kadar pek çok farklı bilişim firması dahilinde yapılsa da genel olarak hizmetleri amatör olan ve bireysel olarak kendi evlerinde ya da ofislerinde hizmet veren tecrübesiz ekipler sayesinde yetersiz kalmaktadır. Bundan dolayı seçimlerinizde referanslara dikkat etmek ve doğru bir seçim yapmanız gerekiyor.

Hizmetlerimiz nelerdir?

                Bir bilişim firması olarak, yıllardır bu sektörde istek ve ihtiyaçları karşılamak adına çalışmalar yapmaktayız. En önemli önceliğimiz reklam olurken, elbette ki reklamında temelinde web tasarım süreci yatıyor. İyi bir web tasarım hizmeti ile oluşturulmuş olan web sitesi, her daim yeni kitleye ulaşabilecek ve yeni müşterileri firmalara kazandıracaktır. Bunun için de SEO desteği yine en öncelik verdiğimiz faktörler arasında.

SEO hizmetlerimizden faydalanın

İlk olarak ‘’ SEO ‘’ hakkında kısaca bilgiler vermek yerinde olacak.

SEO (Search Engine Optimization)

                Türkçe karşılığı olarak; ‘’ arama motoru optimizasyonu ‘’ şeklinde açıklanması mümkündür. Bu hizmet sayesinde, Google gibi arama motorlarında en üst sıralarda yer alma fırsatını yakalayabileceksiniz. Bildiğiniz gibi, ‘’ Google ‘’ dünyada en çok kullanılan browser olarak kayıtlara geçmiştir. Böylelikle şu an bu yazıyı okumanızda ki sebep, SEO paket desteğinin bu web sitemiz için de geçerli olduğudur. Eğer ki bu site için SEO desteği verilmemiş olsaydı, daha arka sıralarda yer alacak ve sizlerin karşısına çıkmamız oldukça zor olacaktı. Sizlerde bu hizmetten yararlanarak, örnek olarak; müşterilerin sektörünüze uygun olan anahtar kelimeyi, Google’ de aratmasından sonra önlerine çıkmak istiyorsanız, bu paketlerden kullanım gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Reklam hizmetleri

Elbette ki yeni bir firma için reklam hizmetleri de oldukça önemlidir. Her ne kadar profesyonel bir web siteniz olsa da tanınmak için belirli bir süreç gerekiyor. Reklam hizmetleri de şişli web tasarım dahilinde sizlere sunulacak olurken, alt hizmetler şeklinde reklam hizmetleri aşağıda ki gibidir.

  • Google optimizasyonu (SEO)
  • Banner tasarımı
  • Adwords reklamları

Diğer hizmetlerimiz

Yukarıda bahsettiklerimizin yanı sıra ‘’ kurumsal logo tasarımı ‘’, ‘’ video animasyon ‘’, ‘’ sosyal medya danışmanlığı ‘’ gibi hizmetlerimiz de yer alıyor. Marka değerinizi yükseltmek ve her daim yeni müşterilere ulaşmak istiyorsanız, yetkililerimiz ile iletişime geçebilir, profesyonel ekibimizin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Fiyat ve hizmet detayları için iletişim numaralarımızı kullanmanız mümkündür.

Yorum Yazın