Çalışma Saatleri 08.00 - 18:00
Email info@realwebtasarim.com Telefon! 0850 305 02 39

Ümraniye Web Tasarım

Ürün ve hizmet satışı için, ‘’ reklam ‘’ günümüzde aktif bir rol oynamaktadır. Bir ürün ya da hizmetin reklamı ne kadar iyi olursa, daha fazla müşteriye ulaşması da bir o kadar kolay olacaktır. Reklamının iyi yapılması, reklam araçlarının aktif olarak kullanılması, sadece belirli sınırlar içerisinde değil de tüm Türkiye sınırları içerisinde müşterilere ulaşmak üzere bazı adımlar atılabilir. Tüm bu hizmetler, Ümraniye web tasarım firması dahilinde gerçekleştirilmesi mümkün olurken, web tasarım ve diğer hizmetlerimiz hakkında bazı bilgiler şöyledir.

E- ticaret sitesi ile internet üzerinden satış yapın

Mevcut durumda, ürün ve hizmet satışlarınızı sadece mağazalarınızdan gerçekleştiriyorsanız ve piyasada daha aktif bir rol oynamak istiyorsanız, e- ticaret site hizmetlerimizden yararlanmanız gerekmektedir. E- ticaret siteleri, web tasarım süreçlerimizi profesyonel olarak tamamlamamız sonrasında sizlere sunulurken, güvenli ödeme sistemleri ve ürün kategorileri, içerik yükleme gibi pek çok farklı hizmet dahilinde teslim edilecektir. Artık bu siteler dahilinde, müşterilerinize daha kolay ulaşabilirken, mağazanıza gelemeyen müşterilere de ürün ve hizmet satışı yaparak, kâr marjınızı artırabileceksiniz. Peki, bir e- ticaret sitesine sahip olmak için neler yapmak gerekiyor?

İletişim ve e- ticaret site tasarım talebi

İlk olarak firmamız ile iletişime geçerek, nasıl bir hizmet almanız gerektiği konusunda bilgilendirme yapmanız gerekmektedir. Standart hizmetler için her ne kadar fiyatlar sabit olsa da ek olarak farklı bir tasarım ve ara yüz istemeniz halinde fiyatlarda farklılık görebilmek mümkün olmaktadır. İstanbul’ un pek çok farklı semtinde web tasarım ve bilişim firması olarak hizmet veren; Ümraniye web tasarım istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik taleplerinizi değerlendirmeye alarak, sizlere uygun bir site tasarımı için araştırmalar yapmaktadır. Sektöre uygun olan içerikler toplanarak, istediğiniz ara yüz tasarımı da web sitesi için hazırlanacaktır. Yine web sitesi oluşumunda gerekli olan host ve domain de belirlenerek, istediğiniz hedef link olması konusunda araştırmalar yapılacak ve sizlere en uygun olanı tercih edilecektir. Yapılan araştırmalarda toplanan verilerin sizler tarafından onaylanması halinde, web sitesi içerisine yüklenerek, düzenleme işlemleri yapılacaktır. Böylelikle de tüm aşamaların geçilmesi halinde site hizmete açılarak, istekler karşılanacaktır.

Google’ de üst sırada yer almak istiyorum!

Mevcut olan web adresinizin, Google’ de arka sıralarda olmasından şikayetçiyseniz ve daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorum, ön sıralarda bulunmasını istiyorum gibi istekleriniz var ise; ‘’ SEO PAKETLERİ ‘’ hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

SEO (Search Engine Optimization) ‘’ arama motoru optimizasyonu olarak açıklanmaktadır. Google ve diğer arama motorlarında üst sırada yer almanız için, içeriğinde farklı araçlar yer alıyor. SEO paketlerinde genel olarak şunlara ulaşabilmek mümkündür. Bu içerikler dahilinde artık web adresleriniz arama motorlarında üst sıralarda yer alarak, daha fazla hedef kitleye ulaşabilmek mümkün olacaktır.

  • Whois Backlink
  • Sosyal imlemeler
  • Forum tanıtımı
  • Ziyaretçi defterine kayıt
  • WordPress tanıtımı
  • Dizin gönderimleri
  • Blogger tanıtımı
  • Facebook Back Link çalışması
  • Twitter Back Link çalışması
  • Diğer

SEO paketleri kapsamında, standart bir paket için içerik bu şekilde olmaktadır. Bunlar dahilinde, artık Google gibi arama motorlarında daha fazla karşılaşılmakta olan web siteleri arasında girebilirsiniz.

Grafik tasarımı hizmetleri

                Katalog tasarımı, afiş, broşür ve el afişleri gibi ürünleri de ‘’ grafik tasarım ‘’ hizmetlerimiz sayesinde oluşturabilirsiniz. Sizlerin fikirlerine bağlı olarak, profesyonel tasarımcılarımız istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hizmetleri sunacaklardır. Böylelikle sanal ortamın yanı sıra, gerçek ortamlarda da reklamlarınızı bu ürünler ile yapabileceksiniz. Elbette ki yine e- grafik ile de sosyal medya platformlarında da reklam noktalarında müşterilerinize kendinizi gösterebilirsiniz.

Yorum Yazın